Trejdoo Zarejestruj się bezpłatnie

Wymieniaj waluty bez spreadu

Tanio

Jeśli decydujesz się na wymianę waluty przez internet nie płacisz spreadu (jak w banku) i uzyskujesz korzystniejsze kursy (niż w kantorze). Dlatego jest taniej. Rejestracja na Trejdoo.com jest bezpłatna.

Bezpiecznie

Igoria Trade S.A., właściciel Trejdoo.com, jest Instytucją Płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect

24/7

Możesz kupić lub sprzedać walutę bez wychodzenia z biura lub domu, o każdej porze. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i swój cenny czas.

Zarejestruj się bezpłatnie

Adres e-mail: Adres e-mail jest wymagany
Hasło: Hasło jest wymagane
Powtórz hasło: Powtórzenie hasła jest wymagane Hasła są niezgodne
Zgoda jest wymagana
* Zobacz treść
Zgoda jest wymagana *
Zarejestruj się
Oni skorzystali z naszych usług:

Wymiana walut w internecie jest całkiem bezpieczna. Korzystam z Trejdoo, ponieważ oferuje najkorzystniejsze dla mnie kursy.
Sylwia (Warszawa)

Sylwia

Zabezpieczanie kontraktów zagranicznych dzięki escrow na Trejdoo jest wygodne i tanie. Z doświadczenia wiem, że to najlepsza oferta na rynku.
Krzysztof (Prezes Zarządu – Katowice)

Krzysztof (Prezes Zarządu – Katowice)

Robię transakcje na Trejdoo. Doradcy podpowiadają mi kiedy najkorzystniej dokonać wymiany pieniędzy.
Ola (Szczecin)

Ola

Pracuję w Norwegii a rodzinę mam w Polsce. Znalazłem trejdoo i regularnie z tej platformy korzystam. Transakcje są zabezpieczone dlatego śpię spokojnie a pieniądze są szybko i sprawnie wymienione na złotówki
Krzysztof (Oslo)

Krzysztof

Prowadzę firmę. Mam odbiorców za granicą. Codziennie robię przelewy zagraniczne. Wysyłam pieniądze do kontrahentów bezpośrednio z Trejdoo. Tanio i na czas.
Krystyna (Nowy Sącz)

Krystyna

Od wielu lat zajmuję się finansami przedsiębiorstw. Na Trejdoo można na prawdę dużo zaoszczędzić. Negocjowane kursy wymiany i tanie przelewy zagraniczne.
Piotr (Dyrektor finansowy – Poznań)

Piotr (Dyrektor finansowy – Poznań)

Korzystam z platformy internetowej. Wymiana waluty przebiega sprawnie i bez wychodzenia z domu. A co najważniejsze bez SPREADU!
Maria (Gdynia)

Maria

I have been living in Poland for a few years. Thanks to Trejdoo I’m able to send money to my business partners in Asia - quickly and easily
Liu Yan (Warsaw)

Liu Yan

Regularnie przelewam kase z Londynu do Polski. W Trejdoo.com pobierają najniższą opłatę 2 GBP, a przelane pieniądze są w ekspresowym tempie na koncie.
Sylwia (Wlk. Bryt.)

Sylwia

Spłacam kredyt we frankach. Po wymianie na Trejdoo widzę już oszczędności! Jestem zadowolony. Wszystko szybko i na czas.
Adam (Rybnik)

Adam

Jak to działa?

Wymiana walut on-line na Trejdoo.com zakłada ominięcie pośredników, którzy zarabiają na spreadzie (bank lub kantor). Kurs wymiany walut może być ustalony przez Ciebie lub negocjowany z dealerem. Rozliczenie transakcji dokonuje się automatycznie.

Do kogo skierowana jest oferta?

Z wymiany walut na Trejdoo korzystają klienci posiadający kredyty walutowe, firmy i przedsiębiorcy rozliczający się w walutach obcych z kontrahentami, osoby pracujące za granicą, przesyłający środki do kraju, dokonujący inwestycji, planujący wyjazdy służbowe i wakacyjne.

Kontakt z doradcą?

Jeśli chcesz szybko i sprawnie dokonać wymiany waluty możesz skorzystać z porady naszych doradców. Możesz ustalić indywidualny kurs walut. Doradca podpowie Ci kiedy najlepiej dokonać transakcji. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń: +48 22 101 58 80.


  • NEW/CONNECT
  • KNF
  • Igoria Trade